top of page

SIHTKOHAD

St Lucia - kõige ilusam Kariibi mere saar

St Lucia on ainus saareriik, mis on naise nimega ja seetõttu peetakse teda ka pisut müstiliseks saareks. St Lucia on kindlasti üks kauneimaid ja siiani veel autentsemaid Kariibi mere saari . Lopsakas loodus, mäed ja merelahed. Ning mõnus ja relaxed saare vibe. St Luciale pakume individuaalreise või kombineeritud reise koos Barbadosega.

Barbados - Kariibi mere särtskas saar

Barbados- Kariibi mere särtsakas saar . Reisi kuupäevad 16.-27.11.24 ja 18.02.-03.03.25 - lennud+ majutus 12 ööd + taransfer 3450 eur/inimene

CURACAO

CURACAO

Reisi kuupäevad

12.11.-22.11.24Lennud + majutus 9 ööd koos hommikusöögiga + transfeer 1650 EUR/INIMENE

ARUBA

ARUBA

2.12.-14.12.24 ja 17.-28.04.25

Lennud + majutus 9 ööd koos hommikusöökidega + transfeer

alates 1750€/inimene

Dominikaani Vabariik, asub Kariibi mere suurimal saarel  Hispaniolal, pakub külastajatele rikkalikku segu ajaloolisest pärandist, võrratust loodusest ja elavast kultuurist. Riik on tuntud oma lummavate randade, troopilise kliima ja mitmekülgsete maastike poolest. Siin leidub nii mägiseid piirkondi kui ka viljakaid orge. 

Riigi pealinn Santo Domingo on Kariibi mere vanim asustatud linn, mida iseloomustab kontrastiküllane segu koloniaalajastu arhitektuurist ja kaasaegsest elustiilist. UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv Zona Colonial, ehk Koloniaalne Tsoon, pakub ajalooliseid vaatamisväärsusi, sealhulgas Alcázar de Colóni ja Catedral Primada de Americase, mis kõik annavad aimu riigi rikkast ajaloost.

Lisaks ajaloole on Dominikaani Vabariik ka looduskaunis paik. Saare sisemaal võib leida võimsaid mägesid, džungleid ja koski, mis pakuvad seiklusjanulisematele  mitmekesiseid võimalusi matkamiseks ja avastamiseks. 

Dominikaani Vabariigi kultuur on kirglik ja  mitmekülgne, kajastades Aafrika, Euroopa ja Taino põlisrahvaste mõjusid. Muusika ja tants on oluline osa kohalikust identiteedist, kus merengue ja bachata rütmid valitsevad peoõhtuid ning kohalikud festivalid on täis värve, rütme ja naeru.

Dominikaani Vabariik

Dominikaani Vabariik

Placeholder Image

Miami ja Bahama

MIAMI JA BAHAMA!

Kaks põnevat sihtkohta ühes reisis!

Reisiaeg: 12.02.-22.02.25 ja 16.-27.04.25

3 ööd Miamis ja 6 ööd Bahamal. Hind 1950 eur/inimene. Sisaldab lennud + majutuse + transferid

Placeholder Image

Jamaica- reggae ja päike

JAMAICA – reggae, elu Kariibidel ja päike!

Hind 1950€/in

Hinnas lennud + majutus koos hommikusöökidega Negrili rannaäärses hotellis + transfeerReisi kuupäevad 15.04.-25.04.25

Placeholder Image

Puerto Rico - salsa, vihmamets ja Kariibi rannaelu

PUERTO RICO – salsa, vihmamets ja kariibi rannaelu.

1950€/In

Hinnas lend + majutus San Juani rannaäärses osas + transfer.

bottom of page