top of page

Jamaica- reggae ja päike

JAMAICA – reggae, elu Kariibidel ja päike!

Hind 1950€/in

Hinnas lennud + majutus koos hommikusöökidega Negrili rannaäärses hotellis + transfeerReisi kuupäevad 15.04.-25.04.25

Jamaica- reggae ja päike

Jamaica – Kariibi mere südames asuv saareriik, mis on rikas oma kultuuri-, ajaloo- ja looduse poolest. Jamaica on eelkõige kuulus oma rütmika reggae ja roheliste troopiliste maastike poolest. Ning loomulikult kuulus Bob Marely.

Üks Jamaica kultuuri ikoonilisemaid aspekte on selle muusika, eriti reggae, mida populariseerisid üle maailma legendaarsed artistid nagu Bob Marley. Reggae hingestatud rütmid ja võimsad sõnumid armastusest ja ühtsusest on muutnud selle Jamaica vaimu ja vastupidavuse sümboliks. Siin on võimalik osaleda elavatel kontsertidel, külastada salvestusstuudioid või lihtsalt tantsida rannapeol.

Lisaks muusikale on Jamaica tuntud oma maitsva köögi poolest, eelkõige vürtsikas jerk. Saare kulinaaria pärand peegeldab selle mitmekesiseid kultuurilisi mõjutusi, sealhulgas Aafrika, India ja Briti omasid, mille tulemuseks on maitsete ja vürtside sulam.

Loodusearmastajad leiavad siit eriilmelisi maastikke – nii uduseid Sinimägesid kui ka puhta liivaga valged rannad. Saar on koduks ühelt poolt lopsakatele vihmametsadele, teiselt poolt kaskaadsetele koskedele ja korallriffidele, pakkudes võimalusi matkamiseks, linnuvaatluseks, snorgeldamiseks ja sukeldumiseks.

Ajalugu on siin sama värvikas kui selle maastikud, mille pärand on kujundanud põlisrahvaste Taino hõimud, hispaania konkistadoorid, Aafrika orjad ja Briti koloniaalajast valitsemine. Ajaloolised paigad nagu Port Royal, kunagi tuntud kui “maailma kõige pahelisem linn”, ja Rose Halli suur maja, millel on kummitavate kummituste lood, pakuvad põnevaid pilke Jamaica minevikku.

Oma reisil peatume Jamaica kõige kuulsamal rannal Negrilil, kus on ilusat liivast rannajoont pikalt, millest ka ranna nimetus Seven Mile Beach (7 miili rand).

Negril Beach on üks Jamaica kõige kuulsamaid ja kaunimaid rannaid, mida tuntakse oma pehme liiva ja kristallselge merevee poolest. Sellel kauni päikeseloojangu rannal on ka lai valik tegevusi alates päikese nautimisest ja ujumisest kuni veespordi ja mereelu uurimiseni. Siin on lõõgastav atmosfäär, rikkalikke mereande pakkuvad restoranid ning elavat muusikat ja kohalikku kultuuri.

“Out of Many, One People”

bottom of page