top of page

Miami ja Bahama

MIAMI JA BAHAMA!

Kaks põnevat sihtkohta ühes reisis!

Reisiaeg: 12.02.-22.02.25 ja 16.-27.04.25

3 ööd Miamis ja 6 ööd Bahamal. Hind 1950 eur/inimene. Sisaldab lennud + majutuse + transferid

Miami ja Bahama

MIAMI

Puhkus Miamis ja eelkõige Miami Beachil on kahtlemata üks põnevamaid unistuste sihtkohti kogu maailmas. Filmid, kuulsused ja glamuur käivad sõnaga Miami Beach kindlalt kaasas, kuid siin on nii palju enamat. Kuigi Miami ja Miami Beach on juriidiliselt eri linnad, siis piirkonda tundma õppides on näha kui hästi linnad üksteist täiendavad.

Piirkonda, mida kirjeldatakse ka kui “ainukest maailma suurlinna, mis algas fantaasiaga”, on aastaringselt mõnusa subtroopilise kliima, loodussõbraliku sadama ja suurepäraste randadega üks lemmiksihtkohti puhkuse veetmiseks. Alates 1980ndate aastate lõpust on Miami aga ka Miami Beach enneolematult kasvanud ning on oma kuvandit muutes kujunenud rahvusvaheliseks finants- ja kaubanduskeskuseks. Ladina-Ameerika ja Kariibimere saarte lähedus on tuntav läbi ladinahõngulise linnapildi. Ühtlasi peetakse Miamit ja Miami Beachi Ladina-Ameerika ja Haiti kunsti piirkondlikuks keskuseks.

Miami Beach on ka üks kõige fotogeenilisemaid kohti planeedil.

Art déco-teemalised hotellid, valge liivaga rannad, meeletu vaade ookeanile, kaunid pargid, kunstiinstallatsioonid – mida võiks veel soovida! Miami Beachil on sõna otseses mõttes võimatu teha halba fotot.BAHAMA

Bahama saared, mis asuvad Atlandi ookeani lääneosas, on tuntud oma kauni troopilise looduse, laiaulatuslike korallrahude ning kristallselge merevee poolest. Pealinn Nassau pakub mitmekesist kultuuripärandit ja kaasaegseid meelelahutusvõimalusi, samas kui väljaspool asuvad saared pakuvad rahu ja vaikust ning ideaalseid tingimusi looduskaunite maastike nautimiseks.

Pakume võimalust ka teha päevane väljasõit Nassaust väiksematele ja rahulikumatele Exuma key saartele

Pakume päevast väljasõitu ka Exuma Keysse, mis on üks Bahama saarte kaunimatest ja rahulikumatest paikadest, tuntud ka oma kaunite randade, selge merevee ning võimaluse poolest avastada erakordseid korallrahne ja mereelustikku.

Exuma Key on täis mitmeid põnevaid vaatamisväärsusi ja looduslikke imesid, mis köidavad külastajate tähelepanu. Mõned peamised vaatamisväärsused on: Thunderballi koobas: See kuulus koobas on tuntud filmist “Thunderball”, kus James Bond seikles. Koobas on täis kristallselget vett ja huvitavaid kaljukujundeid ning see on suurepärane koht snorgeldamiseks ja sukeldumiseks. Ujuvad sead: Üks Exuma Key kõige armastatumaid vaatamisväärsusi on ujuvad sead, kes elavad Big Major Cay saarel. Need sõbralikud loomad ujuvad rõõmsalt külastajate ümber ja on suurepärased fotomodellid. Exuma rahvuspark: See looduspark hõlmab mitmeid saari, korallrahne ja mereelustiku rikkust. Külastajad saavad nautida snorgeldamist, sukeldumist ja loodusmatku ning imetleda kohalikku looduslikku ilu.

bottom of page